Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin i potwierdzimy termin wizyty.
Dziękujemy! Formularz został przesłany pomyślnie.Aktualności

Ośrodek MEDI-system MARIANNA wprowadza rehabilitację kardiologiczną w ośrodku dziennym - kolejna usługa w ramach kontraktu z NFZ

2018.04.13

Ośrodek MEDI-system MARIANNA poszerza ofertę rehabilitacji kardiologicznej o rehabilitację realizowaną w ośrodku dziennym oraz telerehabilitację hybrydową. To oznacza, że pacjenci po zawale, plastyce naczyń wieńcowych czy zabiegach kardiochirurgicznych mogą się rehabilitować przebywając w Ośrodku przez kilka godzin dziennie, a nie – jak do tej pory – wyłącznie w trybie całodobowym. Dodatkowo, w przypadku obu rodzajów rehabilitacji kardiologicznej (stacjonarnej i w trybie dziennym) możliwa jest telerehabilitacja, czyli kontynuacja rehabilitacji kardiologicznej w domu.


więcej

Seniorze - twój mózg dużo może! - neurolog z MEDI-system radzi jak dbać o nasze "centrum sterowania"

2018.03.15

Udary mózgu, choroba Parkinsona, otępienie, w tym choroba Alzheimera – to główne schorzenia, które w powszechnej opinii wiążą się ze starością. Tymczasem, nie jest to ich pełna lista. Z jednej strony można bowiem obserwować szereg innych problemów, które dotykają seniorów – w tym najpoważniejsze: zawroty głowy, zaburzenia równowagi i chodu, wynikające z innych przyczyn niż wymienione. Z drugiej natomiast, bardzo poważnym problemem jest nakładanie się na siebie różnych zaburzeń, co wzmacnia ich negatywny wpływ na codzienne funkcjonowanie osoby starszej.


więcej

bezpłatne warsztaty dla opiekunów nieformalnych - trwa nabór uczestników na sobotę 21 kwietnia w warszawskiej MAZOWII

2018.03.05

Zapraszamy na BEZPŁATNE WARSZTATY DLA OPIEKUNÓW DOMOWYCH w ośrodkach MEDI-system (MAZOWIA, KONSTANCJA, OSTROWIA oraz chorzowska HONORATA). Spotkania są prowadzone przez pielęgniarki i fizjoterapeutów MEDI-system, którzy specjalizują się w opiece długoterminowej i rehabilitacji seniorów. Warsztaty są skierowane do wszystkich osób zapewniających opiekę domową niesamodzielnym czy przewlekle chorym bliskim w podeszłym wieku.

ZAPISY na warsztat w MAZOWII (sobota 21 kwietnia) pod nr. tel. 22 266 88 46

Liczba miejsc ograniczona! Zapisz się już dziś :)


więcej


Odwiedź nasz kanał


Przychodnie MEDI-SYSTEM


* Pola wymagane
* Pola wymagane* Pola wymagane