Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin i potwierdzimy termin wizyty.
Dziękujemy! Formularz został przesłany pomyślnie.Podstawowe informacje

Dziękujemy za wybranie oferty w Ośrodkach MEDI-system i okazane nam zaufanie. Dołożymy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania.

Państwa opinia

Zależy nam na Państwa opinii. Dlatego zachęcamy do skorzystania z formularza lub kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod nr. tel. 22 266 88 41. Pracownicy Zespołu Obsługi Klienta w Ośrodku będą kontaktować się z Państwem w czasie kilku dni od przyjęcia. Zwracamy uwagę, że wszyscy pracownicy MEDI-system noszą stale w widocznym miejscu czytelne identyfikatory ze zdjęciem, nazwiskiem i stanowiskiem. Dodatkowo dla ułatwienia, kolor ubrania danej osoby koresponduje z zajmowanym stanowiskiem.

PYTANIA / INFORMACJE

Jeżeli podczas pobytu w Ośrodku pojawią się jakiekolwiek pytania personel MEDI-system z chęcią udzieli informacji w ramach posiadanych kompetencji. Przez całą dobę (24/7) dostępna jest pielęgniarka w funkcji Szefa Dyżuru. W dni powszednie dostępni są także Kierownicy Zespołów Pielęgniarskiego i Rehabilitacyjnego. Istnieje także możliwość umówienia spotkania z lekarzami lub dyrektorem ośrodka - w tej sprawie prosimy o kontakt z Recepcją lub BOK. W niektórych pakietach pobytu dostępna jest także indywidualna obsługa typu Concierge.

ODWIEDZINY

Zachęcamy do częstych odwiedzin pacjentów. Są one zawsze miłe i oczekiwane. Bliscy osób przybywających na krótkich pobytach rehabilitacyjnych pomagają nam motywować pacjentów do ćwiczeń, a w przypadku pobytów długoterminowych dowiadujemy się więcej o upodobaniach i przyzwyczajeniach naszych podopiecznych. Zapraszamy codziennie w godzinach 9-20 (ze względu na specyfikę Ośrodka Wentylacji Respiratorem MEDI-system KONSTANCJA odwiedziny możliwe są tu w godzinach 11-19).

TRANSPORT

Jeżeli potrzebują Państwo wsparcia w zorganizowaniu transportu dla osoby chorej lub poszkodowanej do lub z jednego z naszych Ośrodków, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta 22 266 88 41Czytaj także dalej tutaj.


BIURO OBSŁUGI KLIENTA

ul. Prosta 69
00-838 Warszawa
piętro 7
tel.: 22 266 88 41


 Odwiedź nasz kanał

Przychodnie MEDI-SYSTEM


* Pola wymagane
* Pola wymagane* Pola wymagane