Dziękujemy. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin i potwierdzimy termin wizyty.
Dziękujemy! Formularz został przesłany pomyślnie.Dla Pacjentów wymagających wentylacji respiratorem
w ośrodku i w domu

Dla nowych pacjentów » Opieka » Wentylacja respiratorem (NFZ)

Od połowy 2017 r. MEDI-system KONSTANCJA obejmuje opieką pacjentów wentylowanych również w warunkach domowych. Zadzwoń i dowiedz się więcej: 22 754 39 45

MEDI-system prowadzi unikalny, 59 łóżkowy, jedyny w Polsce ośrodek w 100% dedykowany Pacjentom wymagającym stałego korzystania z respiratora. Pierwszego Pacjenta przyjęliśmy w 2002 roku. Nasze blisko 12 letnie doświadczenie jest wyjątkowe i największe w skali kraju. Wiele obowiązujących w tym zakresie standardów - w tym standardy Narodowego Funduszu Zdrowia - zostały opracowane w naszym Ośrodku. Ośrodek Wentylacji Respiratorem zapewnia leczenie osobom cierpiącym na niewydolność oddechową z powodu uszkodzenia neuronu ruchowego, chorób nerwowo-mięśniowych, chorób płuc, zniekształceń klatki piersiowej i innych.

Realizowane przez naszych specjalistów programy opieki nad Pacjentami wymagającymi wspomagania oddechu są dowodem na to, że tego typu schorzenia nie muszą łączyć się z istotnym pogorszeniem jakości życia. Sprawna organizacja, wykwalifikowany Personel oraz nowoczesne wyposażenie pozwalają Pacjentom na swobodne poruszanie się po terenie Ośrodka, branie aktywnego udziału w jego życiu, a nawet na uczestnictwo w imprezach i wycieczkach.


ZAKRES USŁUGI

  • WENTYLACJA RESPIRATOREM W TRYBIE STACJONARNYM
    (pacjent przebywa w Ośrodku)
  • WENTYLACJA DOMOWA (pacjent przebywa w domu)

Zakres usług zależy od stopnia niepełnosprawności oraz zaawansowania choroby.

W skład programu wchodzą niektóre elementy podstawowego pakietu pobytu opiekuńczo-leczniczego oraz m.in.:

  • wentylacja respiratorem
  • żywienie dojelitowe
  • pielęgnacja PEG


Odwiedź nasz kanał

Przychodnie MEDI-SYSTEM


* Pola wymagane
* Pola wymagane* Pola wymagane